Wystawa PRO ARTE – sztuka przedsiębiorcza. IV edycja Spotkań PRO ARTE na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie pod Patronatem Rektora prof. Stanisława Tabisza.

Zapraszamy do oglądnięcia wybranych projektów i prac, w których powstaniu uczestniczyli studenci na stażach, organizowanych w Programie Stażowym St.Art. Wystawa pokazuje, jakie możliwości aktywności twórczej daje rynek komercyjny absolwentom uczelni plastycznej. Wystawa do oglądnięcia tylko do końca tygodnia w godzinach od 10.00 - 18.00 w Galerii Promocyjnej ASP, pl. Matejki 13. Kuratorami wystawy są Prorektor ds. studenckich prof. Jan Tutaj i Aleksandra Toborowicz. Wystawę otworzył Rektor ASP prof. Stanisław Tabisz.

Prace na wystawie:
2012: Projekty, które powstały z udziałem 12 stażystów w 11 – tu firmach, 2011: Projekty, które powstały z udziałem 11 stażystów w 10 – ciu firmach
 Cele wystawy:pokazać potencjał i różnorodność rynku bazującego na pracy kreatywnej, promować partnerów uczelni, pokazać profil absolwenta ASP.

Więcej informacji w dziale "Wystawy" >>

2wernisaz otwrcie - rektorzy-1

Na fotografii, od lewej:

Barbara Siorek p.o. kierownika Biura Karier ASP, prorektor d/d studenckich dr Jan Tutaj, rektor prof. Stanisław Tabisz

Na zdjęciu poniżej, dziekan Wydziału malarstwa dr hab Piotr Korzeniowski

1wernisaz dziekan malarstwa rektor