Studentki Wydziału Grafiki Pracowni Filmu Animowanego zostały nagrodzone w konkursie Animated in Poland w tegorocznej 58. edycji Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Betina Bożek otrzymała Nagrodę Sound Mind Studio dla projektu „Kaprysia” a Alicja Kot Nagrodę CETA Centrum Technologii Audiowizualnych dla projektu „Red light train”.

Nagrody wręczono podczaspodczas tegorocznej edycji KFF Industry Animated in Poland. Filmy powstały pod opieką artystyczną dr hab. Roberta Sowy, Kierownika Pracowni Filmu Animowanego Animated in Poland.

Więcej na www.

Bożek Sowa_Kot