W imieniu Ambasady Francji w Polsce, Instytutu Francuskiego w Polsce oraz Agencji Campus France zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu Dni Campus France w Polsce - Studia we Francji, które odbędzie się 6 listopada 2013 r. (środa) w Krakowie w budynku Instytutu Francuskiego w Polsce, ul. Stolarska 15, godz. 10.00 - 15.00.

Dni Campus France adresowane są głównie do licealistów oraz studentów zainteresowanych studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko-polskimi oraz nauką języka francuskiego w Polsce. W programie przewidziane są indywidualne porady przedstawicieli Agencji Campus France i reprezentantów wybranych kierunków studiów, prezentacje pozwalające na lepsze przygotowanie wyjazdu i przebiegu studiów, na zakończenie loteria z atrakcyjnymi nagrodami.

Szczegółowy program dostępny na następujących stronach internetowych: www.polska.campusfrance.org oraz www.institutfrancais.pl/sciences-universites/"

Dni Campus France w Polsce