Fryderyk Zyska już po raz drugi wygrał konkurs Mazda Design, zdobywając nagrodę Grand Prix w kategorii samochód sportowy Mazda.

Fryderyk Zyska jest absolwentem Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Mazda Design to prestiżowy konkurs, który odbywa się od 6 lat. Każdego roku projektanci z całej Polski mają szansę zawalczyć o zwycięstwo, które da im możliwość rozwinięcia skrzydeł i zaistnienia w świecie profesjonalnego designu.

Konkurs skierowany jest zarówno do studentów, adeptów sztuki projektowania, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z designem, jak również do profesjonalistów, mających pierwsze kroki już dawno za sobą. Mazda co roku proponuje nowe kategorie konkursowe, w których uczestnicy mogą spróbować swoich sił.

Fryderyka Zyski ASP w Krakowie