Wydział Sztuki i Dizajnu Uniwersytetu Zachodniej Bohemii w Plsen (Republika Czeska) organizuje jedenastą edycję szkoły letniej  o nazwie ArtCamp 2015 i zaprasza twórczą młodzież chcącą dalej rozwijać swoje talenty do Lilzna (Plsen), Europejskiej Stolicy Kultury roku 2015.

Szkoła letnia ArtCamp odbywa się w dniach 13-31 Lipca 2015 r. (ostateczny termin rejestracji uczestników 30 kwietnia) i oferuje studentom unikalną możliwość odbycia od jednego do trzech tygodni w międzynarodowym gronie  inspirującej atmosferze przy równoczesnym  rozwijaniu praktycznych umiejętności na różnorodnych kursach sztuki i dizajnu. Kursy zorganizowane są dla zaawansowanych oraz początkujących i prowadzone są przez doświadczonych pedagogów z naszego uniwersytetu jak również artystów z USA, Kanady, Japonii, Włoch, Francji, Polski i Portugalii.

Więcej informacji na stronie: http://www.fdu.zcu.cz/artcamp

Zapraszamy także do udziału w międzynarodowym konkursie z zakresu sztuki i dizajnu dla uczniów liceów plastycznych TEENDESIGN. Główną nagrodą w każdej kategorii jest udział w letniej szkole ArtCamp.

ArtCamp2015 eng-2 01