21.09.2020 - 5.10.2020

Szkolenie wstępne w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej dla osób przyjętych na studia w ASP w roku akademickim 2020/21 jest przeprowadzane przez służbę Bezpieczeństwa i Higieny Pracy ASP w formie zdalnej.

Uczestnik otrzymuje dostęp do materiałów szkoleniowych i testu zaliczeniowego, który będzie dostępny na platformie Office 365. Opis dostępu do materiałów na stronie Szkolenie BHP.

Szkolenie wstępne w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej udostępniane jest na platformie e-learningowej w następujących terminach:

1. od 21 września do 5 października
  2. od 15 października do 30 października – dla osób, które nie przystąpiły do szkolenia w pierwszym terminie lub nie zdały testu.

W razie konieczności służba BHP zapewnia studentom indywidualne konsultacje w zakresie problematyki szkolenia.

Podstawą uzyskania zaliczenia szkolenia jest zapoznanie się z udostępnionymi materiałami oraz uzyskanie odpowiedniej liczby punktów z testu (minimum 14 na 20 możliwych).

Do testu można przystąpić trzy razy. W przypadku braku zaliczenia testu w trzeciej próbie student zobowiązany przystąpić do szkolenia BHP ponownie, w drugim terminie.

W przypadku braku zaliczenia szkolenia w drugim terminie student zobowiązany jest poinformować o tym fakcie prowadzącego szkolenie i umówić się na indywidualne konsultacje oraz uzyskać zaliczenie bezpośrednio u prowadzącego, nie później niż 7 dni od zakończenia drugiego terminu szkolenia BHP