Szukamy wzajemnych powiązań i relacji między ekonomią a sztuką. Studenci krakowskiej ASP to wyzwanie dla Was! Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie ogłosił konkurs na projekt identyfikacji wizualnej wydarzenia „Sztuka na UEK”. Na przygotowanie i przesłanie prac macie czas do 19 kwietnia 2021 roku.

UEK realizuje autorski projekt „Sztuka na UEK”, który ma na celu stworzenie unikalnej przestrzeni wymiany wiedzy oraz doświadczeń ludzi związanych ze środowiskiem kultury, biznesu i nauki. Ma przyczynić się do tego, by sztuka miała należne miejsce w codziennym życiu uniwersytetu, by kształtowała wrażliwość i poczucie piękna odbiorców, rozbudzała pasje i kreatywność oraz łączyła społeczność akademicką we wspólnotę.

Projekt realizowany jest we współpracy UEK z trzema krakowskimi uczelniami o profilu artystycznym: Akademią Sztuk Pięknych im. Jana Matejki, Akademią Muzyczną im. Krzysztofa Pendereckiego oraz Akademią Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego.

Jednym z elementów wydarzenia jest konkurs na projekt identyfikacji wizualnej wydarzenia "Sztuka na UEK" skierowany do studentów krakowskiej ASP.

W skład konkursowego projektu wchodzą:

1. Logo, będące graficzną formą przedstawienia symbolu,
  2. Logotyp zawierający nazwę wydarzenia „Sztuka na UEK”, który będzie mógł być używany rozdzielnie np. w formie bannerów, nagłówków itp.,
  3. Projekt Zaproszenia na wydarzenie (format DL 210 x 99 mm netto),
  4. Koperta do zaproszenia (format DL 220 x 110 mm netto),
  5. Layout plakatu B1 dla spójnej identyfikacji wydarzeń takich jak: koncert, spektakl teatralny, wystawa, wykład mistrzowski / debata.

Logo i Logotyp powinny być także przedstawione alternatywnie w wersji czarno-białej.

Opracowany projekt systemu identyfikacji wizualnej, w tym wszystkie materiały graficzne, przeznaczone będą do celów promocyjnych, popularyzatorskich, reklamowych, korespondencyjnych i identyfikacyjnych wydarzenia.

Prace konkursowe należy przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie wiadomości wpisując: Konkurs na opracowanie identyfikacji wizualnej wydarzenia „Sztuka na UEK”.

Pliki nie powinny przekraczać rozmiaru 20 MB.

Materiały muszą być dostarczone w terminie do 19 kwietnia 2021 roku.

Do pobrania: