Szanowni Państwo,

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta oraz Centrum EducationUSA zaprasza uczniów, studentów i pracowników instytucji edukacyjnych na Targi Edukacyjne, które odbędą się 27 stycznia w godzinach 10:00-14:00 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Podczas targów przewidziane są prezentacje amerykańskich stypendystów Fulbrighta w Polsce, przedstawicieli EducationUSA oraz Konsulatu Amerykańskiego na temat systemu szkolnictwa. Omówione zostaną zagadnienia studiów pierwszego i drugiego stopnia, badań naukowych w USA oraz wiz amerykańskich. Będzie możliwość przeprowadzenia indywidualnych konsultacji z: amerykańskimi stypendystami i polskimi absolwentami Programu Fulbrighta na temat konkretnych uczelni w USA, przedstawicielami organizacji administrujących egzaminy standaryzowane takie jak SAT, GRE, TOEFL, IELTS, pracownikami Komisji Fulbrighta na temat polskiej oferty stypendialnej Programu Fulbrighta.

Przewidziana jest również loteria z atrakcyjnymi nagrodami - do wygrania książki przygotowujące m.in. do procesu aplikacyjnego i egzaminów standaryzowanych, a także vouchery na egzaminy!

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie Państwo na naszej stronie www.fulbright.edu.pl

Program Targów - pobierz PDF

targi edukacyjne_plakat