05 kwietnia 2023 r.

Podsumowaliśmy tegoroczne Dni Otwartych Drzwi Akademii Sztuk Pięknych. Z wielką radością przywitaliśmy bardzo liczne grono młodych osób zainteresowanych ofertą naszej uczelni. Mamy nadzieję, że bezpośredni kontakt ze społecznością ASP pomoże kandydatkom i kandydatom w wyborze wymarzonego kierunku studiów a także życiowej drogi. Czekamy na Was podczas rekrutacji.

Przy tej okazji chcemy wszystkim serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie programów dni otwartych, za pomoc przy ich realizacji oraz za waszą obecność. Dziękujemy wszystkim:

- wydziałom ASP – dydaktykom i studentom,

- Muzeum ASP,

- Galerii ASP,

- Bibliotece Głównej ASP,

-Wydawnictwu,

- pracownikom całej administracji.

Bez waszej pomocy kwietniowy weekend z ASP by się nie udał. Dziękujemy także panu Bartłomiejowi Pasiakowi za poprowadzenie niedzielnego talk show oraz uczestnikom rozmowy, a także wszystkim kandydatom i kandydatkom na studia za tak liczne odwiedziny. Było wspaniale.

Zapraszamy do fotorelacji

fot. Robert Słuszniak, Borys Słuszniak, Promocja ASP