W ramach „Przystanku IDEI”przy ul. Dolnych Młynów 10 ,prezentowana jest wystawa "WYczulenie" - prac studentów Krakowskiego ASP. Organizatorzy chcą ukazać wzajemny wpływ świata na kształtowanie artysty, oraz artysty na kształtowanie świata. To jakie problemy odczuwane są aktualnie przez społeczeństwo, a także jakie tematy poruszane są w ramach powszechnych debat publicznych ma wpływ również na sztukę, zarówno pod względem formy jak i technik wykorzystywanych przez młodych twórców. Żaden artysta nie przechodzi obojętnie obok tematów ważnych, a często przez swoje działania sprawia, że tematy te stają się jeszcze ważniejsze.

Artyści kształtują i zmieniają świat, czy jesteśmy tego świadomi czy nie mają wpływ na wiele aspektów naszego życia, a także sposób postrzegania przez nas niektórych spraw.  Wierzymy, że każda sztuka to pewna forma odpowiedzialności, nie tylko artystycznej, ale również społecznej.
Organizatorami wystawy jest Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie,  Agencja Artystyczna GAPoraz Klub ZetPeTe.
Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu spotkań „Przystanek IDEA”mającego na celu tworzenie przestrzeni inicjatyw obywatelskich.
Kuratorem wystawy jest Prof.ASP dr hab.Jan Tutaj,Prorektor ds.Studenckich i Kształcenia

Wystawa ma miejsce w przestrzeni Galerii Białej nad Klubem ZetPeTe przy ul. Dolnych Młynów 10, do 27 lutego 2020