uczestnicy-mistrzostw

19 marca odbyły się w Spytkowicach (k.Rabki Zdrój) VI Mistrzostwa Krakowa Uczelni Artystycznych w narciarstwie alpejskim i snowbordzie zorganizowane przez Studium Wychowania ASP w Krakowie. Patronat nad zawodami objęła prof. Krystyna Zachwatowicz-Wajda. Obok braci studenckiej w zawodach wzięli również udział pracownicy i członkowie ich rodzin.

A o to zwycięzcy zawodów.
W kategorii "narciarstwo alpejskie kobiet" pierwsze miejsce przypadło Magdalenie Gajda z ASP, drugie Natalii Dolińskiej a trzecie Magdalenie Łukasik, obie z Akademii Muzycznej.
W kategorii "snowbord kobiet" miejscami podzieliły się studentki ASP w Krakowie: pierwszym Magda Romanowska, drugim  Alicja Zielińska i trzecim Paula Krać.
W kategorii "narciarstwo alpejskie mężczyzn" miejsca zajęli: pierwsze Bartłomiej Chwilczyński z ASP, drugie Michał Pelc a trzecie Mateusz Janiak  – obydwaj z Akademii Muzycznej
W kategorii "snowbord mężczyzn" miejsca zajęli: pierwsze Arkadiusz Uroda z ASP, drugie Bartosz Gelmer z PWST a trzecie Bartosz Trojanowski z ASP.
Zwycięzcom gratulujemy.