SALWATORSKIE STUDIO ARTYSTYCZNE  zaprasza na

WARSZTATY WNĘTRZARSKO - SCENOGRAFICZNE  2 XII 2012 r

Zapraszamy na jednodniowe warsztaty dotyczące projektowania wnętrz i scenografii. Warsztaty przeznaczone są dla osób, które stoją przed wyborem podjęcia decyzji o kierunku studiów,czyli dla licealistów (od 16 roku życia ) bądź osób chcących studiować jeszcze jeden lub inny kierunek.

Całodniowe zajęcia będą podzielone na dwie części ale obie będą dotyczyć takich zagadnień jak: czym jest architektura wnętrz i scenografia, na czym polega studiowanie na tych kierunkach oraz praca po ich ukończeniu, co projektuje się na wnętrzach a czym zajmujemy się na scenografii, o co chodzi w projektowaniu przestrzeni mieszkalnej, wystawienniczej i teatralnej, jakie elementy są niezbędne do wypełnienia tych przestrzeni i jak się je projektuje.....te i inne zagadnienia zostaną  poruszone na początku każdej z dwóch części warsztatu będąc wstępem do zadań praktycznych - projektowych, po ich wykonaniu nastąpi omówienie i podsumowanie, będzie też czas na pytania i rozmowę z prowadzącymi którymi są : Olga Ząbroń - pracownik Naukowy ASP na Wydziale Scenografii oraz doktorantka Wydziału Malarstwa ( też absolwentka kursów w naszym studio :) oraz Pan Piotr Gędziorowski - architekt wnętrz,działający czynnie w zawodzie i prowadzący zajęcia z wnętrz i wzornictwa w naszym studio a gościnnie i wspierająco Katarzyna Sroka - również nasza była absolwentka a obecnie studentka Wydziału Architektury Wnętrz ASP , obydwie części są przygotowane wdłg. programów autorskich prowadzących - wyłącznie na użytek tego warsztatu w naszym studio.

Plan warsztatu:

termin:       2 XII 2012 r, niedziela

czas i temat: całość od  10.00 do 20.00

pierwsza część od 10.00 do 14.00, prowadzenie Piotr Gędziorowski /wnętrza/

druga część od 16.00 do 20.00  prowadzenie Olga Ząbroń /scenografia/

miejsce: pracownia przy ul. Michała Stachowicza 5 (niedaleko placu Na Stawach - Zwierzyniec)

cena:  opłata za cały warsztat dla uczestników lub absolwentów kursów w naszym studio to 130 zł, dla pozostałych osób: 170 zł.

zgłoszenia do końca listopada : jak zawsze drogą mejlową lub telefonicznie, nasi uczniowie mogą też zgłaszać się bezpośrednio na zajęciach, ilość miejsc ograniczona więc decyduje kolejność zgłoszeń!

kontakt przez stronę www.rysunek.edu.pl

warsztaty na salwatorze baner