Od 22 do 25 listopada 2017 r. w Poznaniu odbywać się będą Targi Branży Kamieniarskiej STONE, na których krakowską Akademię Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie reprezentował będzie Wydział Rzeźby (Stone Age Koło Artystyczno-Naukowe). Pracownia rzeźby w kamieniu prowadzona przez dr Marcina Nosko zaprezentuje prace studentów i pedagoga.

Stone age_Poznan

Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Podczas wydarzenia blisko 200 wystawców z Polski i zagranicy zaprezentuje najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Na targach będzie można zobaczyć „na żywo” maszyny, narzędzia i akcesoria pomagające wydobyć i okiełznać kamień. STONE będzie areną prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.

Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.

pikto targi_poznan