Wystawa zorganizowana w dniach 7–31.III.2020 r. w Pawilonie Wyspiańskiego w Krakowie w ramach VI Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz INAW prezentuje sylwetki pracowników Wydziału Architektury Wnętrz. W ekspozycji podkreślono różnorakie pola zainteresowań i temperament artystów, projektantów, twórców. Widzimy różnorodność osobowości artystycznych kadry Wydziału Architektury Wnętrz, która bezsprzecznie wpływa na treści kształcenia przekazywane studentom oraz kreuje wizerunek Wydziału w środowiskach akademickich i branżowych.

interdyscyplinarni 1

Wystawę otworzyli JM Rektor ASP w Krakowie prof. Stanisław Tabisz oraz Dziekan Wydział Architektury Wnętrz dr. hab. Beata Gibała-Kapecka,  prof. ASP.

interdyscyplinarni 2

Kuratorem projektu artystycznego jest Małgorzata Zbroińska-Piątek zaś koordynatorami projektu artystycznego są: Piotr Noga, Katarzyna Stryszowska-Winiarz, Małgorzata Zbroińska-Piątek.

Na oficjalne otwarcie 6 Międzynarodowe Biennale Architektury Wnętrz organizowane pod patronatem Rektora Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, Profesora Stanisława Tabisza zapraszamy w dniu 11 marca 2020 r., 18.30 do MOS (ul. Rajska 12).