W Galerii Cztery Ściany Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki otwarta została indywidualna wystawa Katarzyny Kudyby, studentki VI roku WKiRDS. Wystawa pt. „Kudybuk” jest nagrodą za wybitne osiągnięcia w dziedzinie malarstwa w roku akademickim 2018/2019.

Ze względu na ograniczenia związane z epidemią, wystawa nie mogła odbyć się w minionym roku akademickim. Jej otwarcie możliwe było dopiero 15 kwietnia 2021 r. Prace Katarzyny Kudyby gościć będą na ścianach Galerii Cztery Ściany przez dwa miesiące.

Wystawie towarzyszy tekst napisany przez prof. dr hab. Łukasza Konieczko, zamieszczony wraz z relacją z wystawy na stronie internetowej Wydziału KiRDS oraz plakat zaprojektowany przez Olgę Pawłowską.

Katarzyna Kudyba (urodzona w 1993 r.) – studentka Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki krakowskiej ASP. Uczestniczyła w wystawie poplenerowej „Harenda 2016” w Galerii Cztery Ściany, w wystawie Katedry Sztuk Pięknych w Galerii ASP w Bronowicach, Kraków 2017. Brała udział w międzyuczelnianych warsztatach plenerowych „Za-TOR 2017” – 2018 oraz w wystawach poplenerowych w Zatorze, Radomiu, Częstochowie, Rzeszowie i Krakowie. Współorganizowała plener malarski „Granichar” w Bułgarii wraz z wystawami poplenerowymi w Bułgarii i Krakowie. Uczestniczyła w wystawie fotograficznej „Same pozytywy” w 2018r. w Galerii Cztery Ściany. Brała udział w wystawach „Warszawa plus Kraków równa się ASP” w 2019 roku. Od września 2020 roku pracuje w MuFo w Krakowie. Obecnie wykonuje dyplom w Pracowni Archiwalnych Materiałów Fotograficznych pod kierunkiem dr Kariny Niedzielskiej.