Galeria Rektorska Akademii Sztuki w Szczecinie wraz z kuratorami wydarzenia – Dawidem Czajkowskim oraz Peterem Javorikiem – serdecznie zaprasza na Wystawę plakatów pedagogów oraz pedagożek z Katedry Komunikacji Wizualnej Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Na ekspozycji zostanie przedstawiony wybrany dorobek artystów związanych z uczelnią, na który składa się seria 44 plakatów.

wystawa kkw pedagodzy sczecin

Podczas wystawy prezentowane są prace:

Anna Anzulewicz
Peter Javorík
Agnieszka Jucha
Kamil Kamysz
Szymon Kiwerski
Ewa Pawluczuk
Natalia Pietruszewska-Golba
Władysław Pluta
Barbara Widłak
Monika Wojtaszek-Dziadusz
Aleksandra Zajdel

Wystawa w Galerii Rektorskiej jest jedną z pięciu wystaw składających się na cykl – serię, która jest efektem współpracy dwóch kuratorów, Dawida Czajkowskiego oraz Petera Javorika a jej celem jest przedstawienie twórczości różnych obszarów artystycznych.

Wystawę można oglądać do 16 lutego 2020

Galeria Rektorska