Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci_2018/Initium oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W czwartek, 17 maja 2018 r. w Galerii Promocyjnej ASP odbył się wernisaż wystawy "Initium". Wystawę otworzyli: Prorektor ds. studenckich Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie  a zarazem Kurator Galerii Promocyjnej dr hab. Jan Tutaj prof. ASP, Prorektor ds. ogólnych Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie prof. dr hab. inż. Mirosław Karbowniczek, Dziekan Wydziału Rzeźby dr hab. Ewa Janus prof. ASP oraz Prodziekan Wydziału Rzeźby dr Marcin Nosko.

Ekspozycja przedstawia prace powstałe podczas Międzynarodowego sympozjum Rzeźby w Kamieniu.

Wystawa będzie czynna do 27 maja 2018 r.

{gallery}aktualnosci_2018/Initium{/gallery}

pikto initium_wr