Studium Wychowania Fizycznego Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie organizuje X Mistrzostwa Krakowa Uczelni Artystycznych w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie.

Patronat nad zawodami objęła Pani Prof. Krystyna Zachwatowicz-Wajda.

Zapraszamy studentów i pracowników Akademii Sztuk Pięknych, Akademii Muzycznej i Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej na zawody, które odbędą się 7 marca 2014 r. (piątek) w Kasinie Wielkiej.

Wyjazd o godz. 8.00 z Pl. Matejki przed budynkiem ASP.

Opłata startowa 20 zł obejmuje przejazd, ubezpieczenie i organizację zawodów.

Zapisy przyjmują nauczyciele wychowania fizycznego Anna Lech i Leszek Chlubny oraz p. Grażyna Baran w Dziale Kadr pok.112.

Ze względu na konieczność wcześniejszego ubezpieczenia zawodników ostateczny termin zgłoszenia to środa 5 marca 2014 r.

znaczek-mns