Сьогодні відбувся перший майстер-клас СЛОВО-ЗОБРАЖЕННЯ!

Метою якого буде створити, разом з учасниками, польський словник з малюнками!

Цикл майстер-класів підготувала Ізабела Бєла зі студентами кафедри художньої освіти, факультету живопису Академії образотворчих мистецтв у Кракові, для дітей 7-12 років, які приїхали з України .

Студенти, які брали участь у майстер-класі Малгожата Карковська, Кароліна Хебда, Сара Суперсон, Ігнацій Ставіцький, Малгожата Живіцька, Береніка Бурська, Дарія Мілошевська, Ганна Кудзіна.

Майстер-клас СЛОВО-ЗОБРАЖЕННЯ поєднує елементи художньої роботи, навчання та гри. Ідея занять базується на memory / грі на пам'ять, яка є ефективною формою вивчення мови.

Сьогодні ми також відвідали виставку Міхала Завади «Sea of honey» та одну з майстерень факультету живопису. Слідкуйте за нашим прогресом у Facebook та Instagram.

30 marca odbyły się pierwsze warsztaty z cyklu SŁOWO-OBRAZ.

Ich celem jest stworzenie polskiego słownika z rysunkami.

Cykl warsztatów przygotowała Izabela Biela ze studentami Edukacji Artystycznej Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie, dla dzieci w wieku 7-12 lat przyjeżdzających z Ukrainy.

Studenci, którzy uczestniczyli w warsztatach: Małgorzata Karkowska, Karolina Hebda, Sara Superson, Ignacy Stawicki, Małgorzata Zywicka, Berenika Burska, Daria Miłoszewska, Hanna Kudzina.

Warsztaty SŁOWO-OBRAZ łączą elementy pracy twórczej oraz edukacji i zabawy. Idea warsztatów jest stworzona na podstawie memory - gry pamięciowej, która jest efektywną metodą uczenia się języka.

Dzieci zwiedziły również wystawę Michała Zawady “Sea of honey” oraz jedną z pracowni Wydziału Malarstwa. Więcej szczegółów na Facebooku oraz Instagramie.