Zapraszamy do udziału w konferencji naukowej poświęconej konserwacji i ochronie zabytków "Muzealia w konserwacji", nad którą patronat sprawuje JM Rektor prof. Stanisław Tabisz. Konferencja odbędzie się 6 czerwca 2018 r. w  godz. 9.00-18.15 w Krakowie na ul. Bernardyńskiej 3.

Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Studentów Instytutu Historii Sztuki i Kultury Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Podczas konferencji wykłady wygłoszą przedstawiciele krakowskiej ASP: mgr Inga Widlińska, mgr Paulina Krupa, mgr Katarzyna Dobrzańska, mgr Magdalena Lenartowicz oraz mgr Tanita Ciesielska.

Szczegółowy program jest dostępny na www.

Więcej na

pikto mwk