Serdecznie zapraszamy studentów ASP do wzięcia udziału w tworzeniu teledysku promującego konsorcjum "Study in Krakow".

Inicjatywa ma za zadanie promowanie studiów w Krakowie dla osób z całego Świata.

Chętne osoby powinny wysłać swoje zgłoszenie bezpośrednio do firmy Messmedia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenie powinno zawierać:

- tytuł: Study in Krakow

- imię i nazwisko studenta

- nr telefonu

- adres mailowy

- kraj pochodzenia

- nazwę uczelni w Krakowie

- zdjęcie

- króciutko wypisane umiejętności i zainteresowania (np. tańczę, gram na flecie itp., chodzi o umiejętności, które będzie można wykorzystać w teledysku).

Strona Study in Krakow http://www.study-krakow.com/

studyinkrakow