Serdecznie zapraszamy na zajęcia organizowane przez Fundację Rzecz Piękna w ramach Otwartych Warsztatów Projektowania. Zajęcia przeznaczone są dla osób nie będących studentami Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, które ukończyły 16 lat i chcą rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu projektowania.

Zajęcia obejmują zajęcia z rysunku z natury lub podstaw projektowania produktu i komunikacji wizualnej. Podczas zajęć z rysunku, uczestnicy rozwijają swoje umiejętności poprzez wykonywanie studium martwej natury oraz realizowanie ćwiczeń przygotowywanych przez prowadzących zajęcia.

Zajęcia projektowe składają się z wykładów i ćwiczeń praktycznych koncentrujących się na wybranych zagadnieniach z różnych dziedzin projektowania. W ramach zajęć przewidziane są również korekty prac domowych.

Terminy zajęć:
13, 27 stycznia 2018 - projektowanie