Zapraszamy na spotkanie z Bogną Świątkowską zatytułowane "Jak opisywać swoje osiągnięcia oraz projekty na potrzeby własnego portfolio, zgłoszeń konkursowych, profili rezydencji czy stypendiów?". Spotkanie odbędzie się w środę, 16 stycznia 2019 r., w godz. 16.30-19.00 w Auli Akademii Sztuk Pieknych im. Jana Matejki w Krakowie.

Fundacja Artystyczna Podróż Hestii prowadzić będzie specjalny warsztat dla studentek i studentów, na którym pokazane zostanie, jak opisywać swoje osiągnięcia oraz projekty na potrzeby własnego portfolio, zgłoszeń konkursowych, profili rezydencji czy stypendiów.

Spotkanie i warsztat poprowadzi wieloletnia jurorka konkursu Artystyczna Podróż Hestii, Bogna Świątkowska - prezeska Fundacji Nowej Kultury Bęc Zmiana, z którą zrealizowała szereg projektów interdyscyplinarnych. Współkuratorka i kuratorka wystaw, promotorka młodej sztuki polskiej, architektury oraz dizajnu.

Pisanie o sobie nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Formularze też mogą czasem przerażać i zdarza się, że nie wiadomo, jak i gdzie szukać informacji lub pomocy.

Czego się nauczysz?

• przede wszystkim tego, że większość formularzy nie gryzie
  • jak wysłać swoje zgłoszenie do konkursu APH
  • jak zaprezentować swoją postawę twórczą szerszemu gronu odbiorców i krytyków