Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie ogłasza konkurs "Grafika Roku 2017", którego adresatami są studenci 4 i 5 roku oraz młodzi absolwenci studiów magisterskich do 3 lat po dyplomie z dwóch uczelni: ASP w Krakowie oraz ASP w Gdańsku.

Konkurs ma na celu promowanie działalności twórczej w dziedzinie grafiki artystycznej najmłodszego pokolenia artystów, poprzez udostępnienie warsztatu, materiałów i ewentualnej pomocy merytorycznej przez Uczelnie organizujące konkurs. Przedmiotem konkursu są prace wykonane w 2017 roku, w dowolnej technice graficznej.

Nagrodami w konkursie są:

• Grand Prix – 2500 zł
  • II nagroda – 1500 zł
  • III nagroda – 1000 zł

Jury ma również prawo do przyznania wyróżnienia honorowego w kwocie 500 zł, oraz do zmiany podziału funduszy na nagrody.

Karta zgłoszeniowa

Naklejka