Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 15 stycznia 2004 r. Wydział Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie uprzejmie zawiadamia, że w dniu 25 listopada 2011 r.

o godz. 10.00 odbędzie się obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie sztuk plastycznych, w dyscyplinie artystycznej - sztuki piękne (w zakresie malarstwa) pani mgr Barbary Frankiewicz

o godz. 12.00 odbędzie się obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie sztuk plastycznych, w dyscyplinie artystycznej - sztuki piękne (w zakresie malarstwa) pana mgr Wojciecha Kubiaka.

Obrona odbędzie się w Galerii Promocyjnej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie Pl. Matejki 13, 31-157 Kraków.

o godz. 13.30 odbędzie się obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie sztuk plastycznych, w dyscyplinie artystycznej - sztuki piękne (w zakresie malarstwa) pana mgr Jacka Pasiecznego.

Dokumentacja prac doktorskich znajduje się do wglądu w Sekretariacie Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie, Plac Matejki 13, II p. pokój 201.

znak_logo_asp_krakow