Dziekan Wydziału Rzeźby Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zawiadamia, że

w dniu 19 stycznia 2015 r. o godzinie 10:00

na posiedzeniu Rady Wydziału Rzeźby ASP w Krakowie (sala senacka, Plac Matejki 13, Kraków) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie sztuk plastycznych, w dyscyplinie sztuk pięknych pt.:

"PRAGMATYCZNE FUNKCJE ZNAKÓW I SYMBOLI ORAZ ZASTOSOWANIE ICH W RZEŹBIE Z UWZGLĘDNIENIEM BUDOWY RZEŹBY JAKO WYPOWIEDZI"

pana mgr Konrada Kozieła

Prezentacja pracy doktorskiej w Galerii Wydziału Rzeźby (Plac Matejki 13, parter) będzie trwała od 9.01.2015 r. do 20.01.2015 r.

Rozprawa doktorska została złożona w dziekanacie Wydziału Rzeźby oraz zamieszczona na stronie Wydziału Rzeźby http://www.rzezba.asp.krakow.pl/

Promotor:

dr hab. Mieszko Tylka, prof. ASP

Recenzenci:

dr hab. Ewa Janus, prof. ASP (WR ASP w Krakowie)

dr hab. Józef Wąsacz  (Politechnika Krakowska)

obrona-rozprawy