Podczas drugiej edycji jesiennego Open Eyes Art Festival, w ramach Open Art, będzie można zobaczyć studenckie projekty zespołowe, międzywydziałowe lub międzyuczelniane: działania artystyczne, projektowe, konserwatorskie, wydarzenia naukowe i interdyscyplinarne (projekty, wystawiennicze, akcje artystyczne, warsztaty, prezentacje, performance, sympozja i inne), które zostały wyłonione w ramach zakończonego open call.

Zakwalifikowane projekty oraz ich koordynatorzy:

• "Ceramovement" Aleksandra Rzeźnikiewicz
  • "Twoje płuca są miłe w dotyku" Antonina Lorek
  • "Wszystko czego już nie ma albo za chwilę nie będzie" Barbara Wojewoda
  • "Zna mnie Pop, Ganek i Nara" Edmund Krempiński
  • "Lepsze wczoraj było jutro" Emil Bucki
  • "Oni wyglądają jakby szli na wystawę" Julia Szymczykowska
  • "Kruche pielesza" Kamila Stovrag
  • "LORE" Karol Patoła
  • "KRAKÓW TO (NIE) JEST ŁADNE MIASTO" Konrad Gubała
  • "Perma" Łukasz Nawrat
  • "Mamo, pojedziemy na dziki zachód? Mamy dziki zachód w domu." Łykasz Rygał
  • "Gdzie i kiedy jesteś, będąc tu i teraz?" Marta Osipczuk
  • "To nie jest nasz konflikt" Marianna Krzysztofik
  • "TOUCHING GRASS IS NOT ENOUGH" Paula Paleta
  • "You're so damn close that I feel your breath / Jesteś tak blisko, że czuję twój oddech" Sebastian Mikoś
  • "Smutny Klub Prezentuje: Zatrzymana Karuzela" Weronika Kozik
  • "Preparadise" Zofia Tomalska

Open Art odbędzie się w ramach Open Eyes Art Festival i Sztuka na UEK, który zaplanowany jest między 15 października a 23 listopada 2022 r.