W trakcie trwania festiwalu Patch:audio_visual_lab 2013 w dniach 0912.10 w Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki rozpoczną się specjalne kilkuetapowe warsztaty dla studentów Wydziału Architektury Wnętrz prowadzone przez artystów multimedialnych: Martina Boverhofa [Holandia], László Zsolta Bordosa [Węgry] i Petera Kirna [USA/Niemcy].

Zpbacz pełen opis wardztatów w PDF

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy na warsztaty są przyjmowane pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Proszę zatytułować WARSZTATY ASPWAW, w mailu podać imię i nazwisko.

Dodatkowe informacje na stronie festiwalu: www.patchlab.pl

patch 13_RELODED-plakat-01