W ramach 7. Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz 2022 ogłaszamy open call na dzieło przestrzenne, instalację artystyczną, działanie w przestrzeni, performans lub instalację video. Celem open call jest wyłonienie koncepcji przestrzennych, które odzwierciedlają różne perspektywy spojrzenia na sztukę / projektowanie, stanowią kontrapunkt do aktualnych
nurtów w sztuce i projektowaniu.

Uczestnikiem open call może być każdy pełnoletni student wydziału architektury wnętrz, wzornictwa przemysłowego, architektury i kierunków artystycznych kształcący się na publicznych i niepublicznych uczelniach projektowych i architektonicznych w kraju i za granicą – indywidualnie lub w zespole samodzielnie lub z opiekunem z macierzystej uczelni a także absolwent wydziału architektury wnętrz, wzornictwa przemysłowego, architektury i kierunków artystycznych kształcący się na publicznych i niepublicznych uczelniach projektowych i architektonicznych w kraju i za granicą – indywidualnie lub w zespole.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 1 maja - 31 lipca 2022 r.

Więcej informacji na stronie internetowej 7. Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz oraz Facebook'u i Instagramie.

Regulamin open call.